Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyjazd do Zoo

Nasza wyprawa rozpoczęła się o godz. 14.00. Na wyspę Bolko szliśmy od ulicy Barlickiego ścieżką spacerową wzdłuż rzeki Odry, przy której oprócz wspaniałych widoków mogliśmy skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu, co okazało się wielką atrakcją dla naszych uczestników. Z urządzeń wszyscy korzystać mogli tyle na ile mieli ochotę. Nasza młodzież przy ruchowych ćwiczeniach na urządzeniach pomagała tym najmłodszym. Było super… a w zoo, które jest zieloną oazą spokoju i relaksu przez ten czas który tam spędziliśmy mogliśmy być jeszcze bliżej natury.  Dzieci poznały różne gatunki zwierząt i bardzo dobrze się bawiły na wewnętrznym placu zabaw. Pogoda była wyśmienita. Był też czas na odpoczynek podczas którego dzieci posiliły się smacznymi zapiekankami i frytkami. Na zakończenie wycieczki każdy uczestnik otrzymał drobny upominek w formie małego zestawu przyborów szkolnych. Do domów wróciliśmy o godz. 19.30 mocno zmęczeni ale z to z nowymi bardzo fajnymi, niepowtarzalnymi, wspólnie przeżytymi chwilami.

Za kolejny - super wyjazd, wszyscy uczestnicy wycieczki (17 osób, grupa w przedziale wiekowym od 4 do 15 lat) do Opolskiego Zoo, bardzo serdecznie dziękują. Podziękowania te kierowane są do organizatorów – pani Sołtys, Radzie Sołeckiej, wszystkim opiekunom oraz za dofinansowanie wycieczki Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

DSC08112.jpeg DSC08116.jpeg DSC08133.jpeg DSC08136.jpeg DSC08181.jpeg DSC08199.jpeg DSC08235.jpeg DSC08239.jpeg DSC08244.jpeg DSC08258.jpeg DSC08290.jpeg

Wersja XML