Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Utrudnienia ruchu drogowego podczas rajdu samochodowego

W sobotę, 24.10.2015r. na drogach Dębińca oraz Starych Budkowic w obrębie ulic - Wiejska, Wołczyńska, Targowa, Ogrodowa, Zagwiździańska, Grabicka i Sośniny rozegrany zostanie Odcinek Specjalny 1 Samochodowego Rajdu Opolskiego. W związku z powyższym w dniu 24.10.2015r. w godzinach od 07:00-16:30 zamknięty zostanie ruch drogowy na ww. trasie (dokładny przebieg zamkniętego ruchu na załączonej mapie). Organizator zwraca się do mieszkańców z gorącą prośbą o takie zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów, aby uniknąć kolizji z planowanym rajdem.

W celu rozładowania lokalnego ruchu samochodowego organizator przewiduje przerwy w przejazdach samochodów rajdowych, które będą ustalone przed zawodami. Organizator informuje również, że na przeprowadzenie zawodów, jaki również na zamknięcie dróg w dniu imprezy uzyskano zgody włąściwych organów. Przejazdy kierowców rajdowych prosimy oglądać z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą). Pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez taśmę ostrzegawczą po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako "C". Dodatkowo nie wolno wjeżdżać jakimkolwiek pojazdem na trasę wyścigu. Prosimy zwrazać szczególną uwagę na dzieci i zwierzęta domowe, jak i słuchać poleceń Policjantów oraz Sędziów zabezpieczenia - oni czuwają nad bezpiecznym przebiegiem rajdu.

Informujemy, iż w dniach od 22-23.10.2015r. istnieje możliwość ustalenia indywidualanych przyjazdów i wyjazdów mieszkańców objętych terenowo przebiegiem trasy rajdu pod numerem tel. 660 175 147 (p. Jarosław Gontarz).

W dniu rajdu - w sobotę, 24.10.2015r.  prosimy o ustalenie przyjazdów i wyjazdów z Sędziami zabezpieczenia (osoby noszące oznakowane kamizelki ostrzegawcze).

Dalsze informacje odnośnie 1 Samochodowego Rajdu Opolskiego na stronie organizatora: kliknij tutaj.

Przebieg trasy 1 Samochodowego Rajdu Opolskiego na mapach do pobrania i wglądu:
PDFPrzebieg trasy I Samochodowego Rajdu Opolskiego.pdf (45,57KB)
JPEGPrzebieg trasy I Samochodowego Rajdu Opolskiego_I.jpeg (204,04KB)

Przebieg trasy zamkniętego ruchu.jpeg
Przebieg trasy I Samochodowego Rajdu  Opolskiego_I.jpeg

 

Wersja XML