Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka

W sobotę 06.09.2014 r. na terenie kompleksu zabytkowej Huty Żelaza w Zagwiździu odbył się III Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka.

Fotorelacja:

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka  
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka  
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka


 

Podajemy wyniki biegów, odpowiednio w kategoriach wytyczonych tras:

Bieg na 12 km: Liczba startujących - 51 osób

A) Kobiety:                                                               B) Mężczyźni:
1. Kornelia Polek-Duraj                                               1. Piotr Piotrowski
2. Barbara Sobczyk                                                    2. Krzysztof Pachuta
3. Anna Ryguła                                                          3. Mariusz Dyczek

C) Kategorie wiekowe:

a) Kobiety
aa) wiek 18-34 – Barbara Sobczyk
bb) wiek 35-49 – Kornelia Polek-Duraj

b) Mężczyźni
aa) wiek 18-29 – Piotr Piotrowski
bb) wiek 30-39 – Krzysztof Pachuta
cc) wiek 40-49 – Adam Jagieła
dd) wiek 50-59 – Wiktor Basiński
ee) wiek 60-69 – Jan Cieśla

Najstarszy uczestnik kategorii: Bolesław Grygiel


B). Bieg na 3,5km: Liczba startujących -13 osób

A) Kobiety:                                                          B) Mężczyźni:
1. Klaudia Cieśla i Agata Napieraj                          1. Krzysztof Olas
2. Izabela Tylewska-Smuda                                   2. Norbert Smuda
3. Anna Kuśnierz                                                  3. Sebastian Holik

C) Kategorie wiekowe:

a) Kobiety
aa) wiek 18-35 – Agata Napieraj
bb) wiek 36-55 – Izabela Tylewska-Smuda

b) Mężczyźni
aa) wiek 18-35 – Krzysztof Olas
bb) wiek 36-55 – Norbert Smuda
cc) powyżej 55 – Heinrich Moczko


III. Bieg na 1,2 km - młodzież gimnazjalna: Liczba startujących - 11 osób

A) Dziewczęta:                                                     B) Chłopcy:
1. Dominika Kowalska                                            1. Michał Nawrot
2. Małgorzata Klimczuk                                          2. Rafał Polak
3. Karolina Barańska                                              3. Jakub Wanzel


IV. Bieg na 1,2 km – dzieci ze szkół podstawowych: Liczba startujących - 12 osób
 

Klasy V – VII:
A) Dziewczęta:                                                       B) Chłopcy:
1. Natalia Pawelec                                                   1. Mateusz Janus
2. Natalia Grala
3. Natalia Gontarz

Klasy III – IV:
A) Dziewczęta:                                                        B) Chłopcy:
1. Oliwia Greiner                                                        1. Filip Żukowski
2. Julia Mielnik                                                           2. Łukasz Pośpiech
3. Magdalena Pyka                                                    3. Bartłomiej Scheitza
 

V. Bieg na 300 m – dzieci ze szkół podstawowych: Liczba startujących - 10 osób
 

Klasy I – II:

A) Dziewczęta:                                                         B) Chłopcy:
1. Zuzanna Golec                                                       1. Lukas Janus
2. Lucyna Zadrożna                                                    2. Maciej Grala
3. Julia Szczudło                                                        3. Tymon Grad

 

Wersja XML