Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rekreacja

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW W ZAGWIŹDZIU
46-030 Zagwiździe
ul. Jełowska 4

tel. 515 935 992
www.kajaki.zagwizdzie.pl

www.facebook.pl/kajakizagwizdzie

e-mail: info(malpa)zagwizdzie.pl


Firma świadczy kompleksowe usługi dla firm i osób prywatnych. Organizuje spływy kajakowe na rzece Budkowiczance na trasie Tuły, Nowe Budkowice, Stare Budkowice, Zagwiździe, Murów, Okoły.

Prezentacja filmowa o kajachach na Budkowiczance tutaj:

Wypożyczalnia jest czynna 7 dni w tygodniu i znajduje się w odległości 5 metrów od rzeki Budkowiczanki co zapewnia możliwość wybrania dowolnej trasy spływu o dowolnej porze.
W wypożyczalni są  kajaki tzw. dwójki, jedynki i jedynki dla dzieci. Są to kajaki turystyczne, płaskodenne zapewniające bardzo wysokie bezpieczeństwo uczestnikom spływu, chroniąc przed tzw. "wywrotkami", które pozwalają pływać przy niskim stanie wody bez konieczności wychodzenia z kajaka celem tzw. "przepychania". Posiadamy również kajaki 3 osobowe z przeznaczeniem dla małych dzieci (2 dorosłych + dziecko).

Na wyposażeniu jest przyczepa z homologacją do przewozu kajaków, lekkie i wytrzymałe wiosła Egalis. Atestowane kamizelki asekuracyjne dla młodzieży, dorosłych i ratunkowe dla małych dzieciaków od 3 - do 7 lat.

Na trasie i w wypożyczlni są  mini pomosty i miejsca biwakowe (stół + ławki).

Zapewniony jest  transport uczestników z i do miejsce wybranej trasy spływu, wg. zasady klient przyjeżdza swoim samochodem do wypożyczalni (gdzie ma zapewniony bezpłatny strzeżony parking, WC i miejsce biwakowe) i stąd  jest zabierany i odwożony na miejsce naszymi samochodami.

Można oczywiście rozpocząć spływ w dowolnym miejscu wybierając  trasę wg. własnych umiejętności  i uznania.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
 


 

Wersja XML