Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie z Mikołajem

"Bo jest taki dzień, gdy spełnia się sen. Wszystkie dzieci mocno wierzą w to, że jest taki dzień, gdy spełnia się każdy sen, razem z dziećmi trzeba wierzyć w to.
Kiedy dziecko pod kołderką mocno śpi o krainie Mikołaja czasem śni, gdzie marzenia spełnią się, każdy ma co tylko chce, trzeba bardzo grzecznym być przez cały rok."
 

Słowami tej pięknej piosenki przywitaliśmy św. Mikołaja w kościele w Bukowie. Mikołaj przyniósł z sobą wiele prezentów na które wszyscy czekali.
Ale jak to bywa - na prezenty trzeba zapracować.
Na szczęście dzieci były przygotowane. Najmłodsze, a zarazem najodważniejsze dzieci przy pomocy młodzieży - Kasi, Magdy i Michała przedstawiły krótki program słowno-muzyczny, zakończony piosenką "Jest taki dzień" wprowadzając wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Po pięknym występie zaczęła się ta część spotkania na którą czekały najmłodsze pociechy. Rozdawanie prezentów to dla Mikołaja zajęcie, które lubi najbardziej. Zauważyły to również dzieci, gdyż bardzo uśmiechnięte i niezwykle odważnie podchodziły do Mikołaja po prezenty, również te trochę starsze dzieci. Oczywiście nie zabrakło też pamiątkowego zdjęcia każdego dziecka z Mikołajem oraz wspólnego zdjęcia wszystkich dzieci  z Mikołajem.

Spotkanie z Mikołajem to zawsze wspomnienie dziecięcych lat. Na tegoroczne spotkanie przybyło bardzo dużo najmłodszych pociech, ale nie zabrakło też trochę starszych dzieci,  jak  również młodzieży. Brawo za odwagę, przecież to najpięknejsze przeżycia w życiu każdego człowieka.Cieszy również fakt, że na nasze coroczne Spotkania z Mikołajem przyjeżdżają dzieci z różnych miejscowości, również spoza naszej parafii. I jeżeli wracają znowu za rok to znak, że warto, że jest to wspaniałe przeżycie.

Wspaniała świąteczno-mikołajowa atmosfera towarzyszyła również wszystkim licznie zebranym dorosłym.

Mikołaja pożegnaliśmy piosenką "Alleluja, żegnamy Cię, przyjedź do nas znów za rok".

Mamy nadzieję, że tak się stanie. Każde spotkanie z Mikołajem to powrót do dziecięcych lat, niezależnie od wieku w którym jesteśmy. Dlatego tak ważne jest podtrzymanie tej pięknej tradycji.

Do zobaczenia za rok!

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

Wersja XML