Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Dziecka

Z małym poślizgiem, ale na pewno bardzo udany Dzień Dziecka został zorganizowany w tym roku dla naszych najmłodszych. 13-osobowa grupa spędziła ponad cztery godziny w Grodzie w Byczynie. O godz. 13.30 planowo odbył się wyjazd. Przed Grodem czekały już na naszą grupę dwie przesympatyczne Panie Instruktorki, pod których opieką były nasze pociechy. Panie podzieliły uczestników na dwie grupy: chłopcy oraz dziewczyny. Zajęcia były bardzo ciekawe. Było strzelanie z łuku, rzucanie nożami, rzucanie toporami. Wszyscy znakomicie się bawili. W ramach zwiedzania Grodu Panie oprowadziły grupy przez Komnatę Strachu czyli wystawę narzędzi tortur. Wszyscy wytrzymali do końca, nawet najmłodsza Jasmin. W nagrodę za odwagę wszyscy dostali lody. Również w ramach zwiedzania Grodu Panie zabrały grupę na taras, który znajduje się wkoło Grodu. Można było wszystko obejrzeć z góry, a Panie opowiadały o wielu ciekawych rzeczach znajdujących się na terenie Grodu jak również o jego historii.
Na koniec było ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy byli już bardzo głodni i szybko zabrali się za pieczenie kiełbasek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również „Mini zoo”, a najbardziej biegająca wkoło lama. Wszyscy za nią biegali, ale chęć zrobienia wspólnego zdjęcia, chyba trochę ją zdenerwowało. Dobrze, że już wtedy zbieraliśmy się do wyjazdu.

Trochę zmęczeni, ale zadowoleni ok. godz. 19.00 wszyscy zaczęli się zbierać do autokaru, żeby wrócić do domu.
Uczestnicy wyjazdu składają gorące podziękowania za zorganizowanie wyjazdu organizatorom, Wójtowi Gminy Murów za dofinansowanie pobytu oraz Firmie B.Majda za bezpłatny transport uczestników.
1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 3a.jpeg 4.jpeg   5.jpeg 6.jpeg   7.jpeg 8.jpeg   9.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg   13a.jpeg   13b.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 19.jpeg
 

 

Wersja XML